logo veter

Senamiesčio veterinarijos klinikoje atliekami tyrimai:

  • Kraujo tyrimai;
  • Kraujo paėmimas pasiutligės antikūnių titrui nustatyti;
  • Bakteriologiniai tyrimai su jautrumo antibiotikams nustatymu;
  • Tiksliai diagnozei itin svarbu nustatyti konkrečią bakterijų rūšį ar kitą mikroorganizmą, kuris sukelia sveikatos sutrikimus, tam, kad būtų pritaikytas efektyvus gydymas. Bakteriologinių tyrimų pasėlius siunčiame į laboratoriją tyrimui, pagal tyrimo rezultatus taikomas gydymas, diagnozuojama ligos kilmė.Tyrimo rezultatai patvirtinami sertifikuotoje laboratorijoje, gaunamas oficialus atsakymas. Daugiau apie tyrimus.
  • Šlapimo, išmatų tyrimai.

Privalomi ir rekomenduojami tyrimai diagnozei, sveikatos būklei nustatyti. Privalomuoju atveju – gyvūno paso atžymoms, keliaujant į užsienio šalis.
Kraujo tyrimai atliekami diagnozuojant ligas, tikslinant diagnozę, taip pat profilaktiškai.

Tyrimas echoskopu padeda nustatyti vidaus organų padidėjimą, skysčių kaupimąsi pilvo ląstoje; aptikti svetimkūnius virškinimo trakte; nustatyti onkologinius atvejus ir kt.Tyrimas echoskopu itin rekomenduotinas vyresnio amžiaus (nuo 7 metų) gyvūnams, kaip puiki prevencijos priemonė aptinkant onkologinius susirgimus, organų pakitimus, akmenis šlapimo pūslėje, taip pat nustatant gyvūnų nėštumą. Ankstyva diagnostika gali pagerinti gyvūno gyvenimo kokybę ir prailginti jo amžių.

%d bloggers like this: