logo veter

Cezario pjūvio operacija šunų patelėms dažniausiai yra neplanuojama, atliekama tik skubiais ir pavojingais atvejais. Visgi kai kurios šunų veislės genetiškai turi sunkaus gimdymo tikimybę, tad prancūzų buldogams, bokseriams, kai kuriais atvejais, veterinarai chirurgai rekomenduoja, suėjus gimdymo datai, atlikti Cezario pjūvio operaciją. Tokį sprendimą vet. gydytojas priima apžiūrėjęs patelę, numatęs kiek ji gimdys šuniukų ir apytikriai nustatęs šuniukų dydį. Šiuo atveju vet. chirurgas apčiuopia pilvo ląstą, tikrina gimdymo kanalus, atlieka echoskopiją. Echoskopija taip pat padeda numatyti kiek šuniukų yra gimdoje bei nustatyti jų dydį.

Cezario pjūvio operacija gerai toleruojama, gyvūnai lengvai atsigauna po operacijos, ji taip pat padeda išgelbėti negalinčius užgimti mažylius. Dėl siaurų gimdymo takų, ilgo ir varginančio gimdymo ir įvairių komplikacijų šeimininkams reikia nedelsti ir skubiai vykti į veterinarijos kliniką matant, kad patelė ilgai nepagimdo, kad dideli tarpai tarp gimimų.

Vet. gydytojas Jums pateiks visą pooperacinį priežiūros planą, kurio privaloma laikytis. Senamiesčio veterinarijos klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys vet. chirurgai, kurie konsultuoja šeimininkus šuniukų mitybos, priežiūros klausimais, stebi nėštumą, padeda gimdymo atvejais, profesionaliai atlieka Cezario pjūvio operacijas. Mūsų klinikoje galite tartis dėl pagalbos gimdymo metu bet kuriuo paros metu, švenčių dienomis.