Senamiesčio veterinarijos klinikoje atliekami Laboratoriniai tyrimai:

  • Kraujo tyrimai;
  • Kraujo paėmimas pasiutligės antikūnių titrui nustatyti;
  • Bakteriologiniai tyrimai su jautrumo antibiotikams nustatymu;
    Tiksliai diagnozei itin svarbu nustatyti konkrečią bakterijų rūšį ar kitą mikroorganizmą, kuris sukelia sveikatos sutrikimus, tam, kad būtų pritaikytas efektyvus gydymas. Bakteriologinių tyrimų pasėlius siunčiame į laboratoriją tyrimui, pagal tyrimo rezultatus taikomas gydymas, diagnozuojama ligos kilmė. Tyrimo rezultatai patvirtinami sertifikuotoje laboratorijoje, gaunamas oficialus atsakymas. Daugiau apie tyrimus.
  • Šlapimo, išmatų tyrimai.

Privalomi ir rekomenduojami tyrimai diagnozei, sveikatos būklei nustatyti. Privalomuoju atveju – gyvūno paso atžymoms, keliaujant į užsienio šalis.

Kraujo tyrimai atliekami diagnozuojant ligas, tikslinant diagnozę, taip pat profilaktiškai.

Instrumentiniai tyrimai:

  • Tyrimas echoskopu, – tyrimas padeda nustatyti vidaus organų padidėjimą, skysčių kaupimąsi pilvo ląstoje; aptikti svetimkūnius virškinimo trakte; nustatyti onkologinius atvejus ir kt.
  • Tyrimas endoskopu.

Tyrimas echoskopu padeda nustatyti vidaus organų padidėjimą, skysčių kaupimąsi pilvo ląstoje; aptikti svetimkūnius virškinimo trakte; nustatyti onkologinius atvejus ir kt.

Tyrimas ultragarsu itin rekomenduotinas vyresnio amžiaus (nuo 7 metų) gyvūnams, kaip puiki prevencijos priemonė aptinkant onkologinius susirgimus, organų pakitimus, akmenis šlapimo pūslėje, taip pat nustatant gyvūnų nėštumą. Ankstyva diagnostika gali pagerinti gyvūno gyvenimo kokybę ir prailginti jo amžių.

Svetimkūniai žarnyne, vidurių užkietėjimas

Katės sveikata. Akmenys šlapimo pūslėje

Katės sveikata. Plaukų sankaupos virškinimo trakte

Šunų nėštumas ir gimdymas