logo veter

Senamiesčio veterinarijos klinikos darbuotojų ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas yra išskirtinis mūsų veterinarijos klinikos privalumas. Dėmesingas požiūris ir atsakingumas rūpinantis jūsų augintinio sveikata – pagrindinis mūsų darbo tikslas.

Senamiesčio Veterinarijos klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys Vet. chirurgai (Royal College of Veterinary Surgeons UK nariai), stengiamės užtikrinti efektyvią terapiją, taikyti saugius ir efektyvius chirurginius metodus. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės veterinarinius produktus ir paslaugas gydymui bei ligų prevencijai.

RCVS-Logo-New-1102x350

Atliekame Kaulų lūžių chirurgines operacijas, vidaus organų, minkštųjų audinių, Cezario pjūvio operacijas, taip pat kastracijas ir sterilizacijas. Taip pat specializuojamės akių, odos gydyme, konsultuojame gyvūnų mitybos klausimais.

Mūsų svetainėje veterinaras.lt galite rasti įvairių straipsnių ir daug naudingos informacijos apie augintinių mitybą, ligas, sveikatos prevenciją, dalinamės informacija ir žiniomis iš savo ilgametės patirties.

NUO 2018 KOVO 1d. VETERINARIJOS PASLAUGAS TEIKIAME ŠIUO ADRESU:
K.Kalinausko g. 9, Vilnius, Tel.: +37069961265.