logo veter

Senamiesčio Veterinarijos klinika įsikūrusi Naujamiestyje, Kalinausko g. 9, Vilniuje. Teikiame aukštos kokybės Veterinarijos chirurgijos paslaugas, mikročipuojame, išduodame augintinio pasus.

Vienas svarbiausių mūsų klinikos Veterinarinės chirurgijos aspektų – saugi narkozė, patirtį turintys veterinarijos gydytojai. Klinikoje teikiamos veterinarinės chirurgijos paslaugos – traumų chirurgija, minkštųjų audinių operacijos, kaulų lūžių chirurgija, kryžminių raiščių operacijos analinių liaukų gydymas.

Sudarome augintinio skiepijimo planą, pildome reikiamus vakcinacijos dokumentus, konsultuojame skiepijimo klausimais, taip pat atliekamas mikročipavimas, augintinio paso išdavimas, registracija.

Senamiesčio Veterinarijos chirurgai turi ilgametę urologinių šunų ir kačių susirgimų gydymo praktiką.

Mūsų darbuotojų ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas yra išskirtinis veterinarijos klinikos privalumas. Dėmesingas požiūris ir atsakingumas rūpinantis jūsų augintinio sveikata – pagrindinis mūsų darbo tikslas.

Klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys Vet. chirurgai (Royal College of Veterinary Surgeons UK nariai), stengiamės užtikrinti efektyvią terapiją, taikyti saugius ir efektyvius chirurginius metodus. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės veterinarinius produktus ir paslaugas gydymui bei ligų prevencijai.

RCVS-Logo-New-1102x350

NUO 2018 KOVO 1d. VETERINARIJOS PASLAUGAS TEIKIAME ŠIUO ADRESU:
K.Kalinausko g. 9, Vilnius, Tel.: +37069961265.

Odontologija, dantų apnašų valymas

Augintinio dantų ir dantenų būklė parodo bendrą gyvūno organizmo būklę. Negydomos dantų ir dantenų ligos gali pažeisti ir gyvūno vidaus organus, ne tik burnos ertmę. Periodontitas, gingivitas vystosi tuomet, kai apnašos formuojasi po dantenomis. Skausmingos, dantis gadinančios ligos sukelia blogą burnos ertmės kvapą, gyvūnas netenka dantų, o bakterijos, kurios sukelia šias ligas gali patekti į kraujotaką, taip sukeldamos ir vidaus organų ligas.

Pooperacinė priežiūra

Senamiesčio veterinarijos klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys Vet. chirurgai, tad jūsų augintinio būklė bus tinkamai įvertinta: ar nesikaupia skysčiai pilvo ląstoje, pilvo pūtimo požymiai, vidinio kraujavimo požymiai, echoskopija ir kraujo tyrimai padės tiksliau nustatyti diagnozę ir pritaikyti efektyvų gydymą. Prireikus veterinarijos gydytojas taikys chirurginius metodus (skrandžio užsisukimo atvejais, vidinio kraujavimo atvejais, svetimkūnių šalinimo atvejais ir pan.), jūsų augintiniui bus atlikta kokybiška narkozė, vet. chirurgas turi didelę praktiką.

Veterinarinė chirurgija

Smulkiųjų gyvūnų sterilizacija, kastracija; Cezario pjūvis, pagalba gimdymo metu, galimybė kreiptis visą parą. Vidaus organų operacijos. Visos minkštųjų audinių operacijos. Žarnyno svetimkūnių šalinimas, akies obuolio šalinimas, onkologija, žaizdų siuvimas ir gydymas. Po operacijų yra galimybė laikyti gyvūną stacionare visą parą. Kaulų lūžių chirurgija. Kelio girnelės operacijos, kryžminių raiščių operacijos, sausgyslių ir raiščių operacijos, sąnarių kapsulės siuvimas. Žaizdų valymas ir siuvimas, perrišimai. Traumų chirurgija, žaizdų tvarkymas, gipsavimas, fiksavimas. Ausų hematomų gydymas, chirurgija. Paranalinių liaukų šalinimas; Absceso (pūlingų uždegimų) gydymas ir chirurgija. Nervų ir kraujagyslių chirurgija. Svetimkūnių šalinimas iš odos, minkštųjų audinių. Pilvo išvaržų chirurgija. Žarnyno nepraeinamumo šalinimas, sąaugų rezekcija. Skrandžio zondavimas ir chirurgija. Urologija. Šlapimkanalių operacijos ir kateterizavimas. Blužnies šalinimas.
%d bloggers like this: