VETERINARIJOS KLINIKĄ RASITE ŠIUO ADRESU:
K.Kalinausko g. 9, Vilnius, Tel.: +37069961265.

 

logo veter

Klientų dėmesiui:
Remdamiesi Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės paskelbtomis priemonėmis ir nurodymais informuojame, kad Senamiesčio veterinarija teikia visas vet. paslaugas laikydamasi visų nurodymų dėl paskelbtų apsaugos priemonių. Informuojame, kad vizitui privalome registruoti Jus tel.+37069961265.

Karantino metu į kliniką savo augintinį turi lydėti vienas asmuo. Karantino metu koreguojasi klinikos darbo laikas:
Pirmadienis-Penktadienis 9:00-18:00 val.
Šeštadienis 9:00-15:00 val.
Sekmadienis NEDIRBAME

Senamiesčio Veterinarijoje – budintis Vet. Chirurgas, išsamūs kraujo ir šlapimo tyrimai, ekspres tyrimai, profilaktika (skiepai, parazitologijos profilaktika), augintinio dantų higiena.
tel. 8 (699) 61265, K.Kalinausko g. 9, Vilnius. 

COVID-19 neplatina ir negali pernešti nei ūkiniai, nei naminiai gyvūnai. Tai patvirtina Prancūzijos maisto, aplinkos ir darbuotojų sveikatos ir saugos agentūra (ANSES), Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacija (OIE), Pasaulio sveikatos organizacija, Jungtinių Amerikos Valstijų ligų kontrolės ir prevencijos centras ir kitos tarptautinės organizacijos.

Naujienos

COVID-19 neplatina ir negali pernešti nei ūkiniai, nei naminiai gyvūnai. Tai patvirtina Prancūzijos maisto, aplinkos ir darbuotojų sveikatos ir saugos agentūra (ANSES), Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacija (OIE), Pasaulio sveikatos organizacija, Jungtinių Amerikos Valstijų ligų kontrolės ir prevencijos centras ir kitos tarptautinės organizacijos. Senamiesčio veterinarijos klinikoje - dar išsamesni kraujo ir šlapimo tyrimai Jūsų augintiniui: Morfologinis kraujo tyrimas: nustato organizmo uždegiminius procesus, infekcinius susirgimus, imuninės sistemos būklę, tai parodo leukocitų, eritrocitų, trombocitų, hemoglobino ir kiti parametrai. Biocheminis kraujo tyrimas rodo organų funkcijų sutrikimus,- inkstų, kepenų būklę, nustato diabetinę būklę, inkstų nepakankamumą, kepenų veiklos sutrikimus. CRB reaktyvusis baltymas kraujyje - vienas geriausių uždegimo rodiklių. Bendras šlapimo tyrimas ir mikroskopavimas rodo šlapimtakių būklę, padeda diagnozuoti diabetą, inkstų nepkankamumą, akmenis šlapimtakiuose. Visuomet laukiame Jūsų Senamiesčio veterinarijos klinikoje, kur galite atlikti šiuos tyrimus savo augintiniui,- Kalinausko g. 9, Vilnius. Tel.: 8 699 61265

Aktualijos

Klientų dėmesiui: Remdamiesi Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės paskelbtomis priemonėmis ir nurodymais informuojame, kad Senamiesčio veterinarija teikia visas vet. paslaugas laikydamasi visų nurodymų dėl paskelbtų apsaugos priemonių. Informuojame, kad vizitui privalome registruoti Jus tel.+37069961265. Karantino metu į kliniką savo augintinį turi lydėti vienas asmuo. Karantino metu koreguojasi klinikos darbo laikas: Pirmadienis-Penktadienis 9:00-18:00 val. Šeštadienis 9:00-15:00 val. Sekmadienis NEDIRBAME Senamiesčio Veterinarijoje - budintis Vet. Chirurgas, išsamūs kraujo ir šlapimo tyrimai, ekspres tyrimai, profilaktika (skiepai, parazitologijos profilaktika), augintinio dantų higiena. tel. 8 (699) 61265, K.Kalinausko g. 9, Vilnius. 
%d bloggers like this: