VETERINARIJOS KLINIKĄ RASITE ŠIUO ADRESU:
K.Kalinausko g. 9, Vilnius, Tel.: +37069961265.

logo veter

Klientų dėmesiui:
Remdamiesi Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės paskelbtomis priemonėmis ir nurodymais informuojame, kad Senamiesčio veterinarija teikia visas vet. paslaugas laikydamasi visų nurodymų dėl paskelbtų apsaugos priemonių. Informuojame, kad vizitui privalome registruoti Jus tel.+37069961265.

Karantino metu į kliniką savo augintinį turi lydėti vienas asmuo. Karantino metu koreguojasi klinikos darbo laikas:
Pirmadienis–Penktadienis 9:00–19:00 val.
Šeštadienis 9:00–18:00 val.
Sekmadienis NEDIRBAME

Senamiesčio Veterinarijoje – budintis Vet. Chirurgas, išsamūs kraujo ir šlapimo tyrimai, ekspres tyrimai, profilaktika (skiepai, parazitologijos profilaktika), augintinio dantų higiena.
tel. 8 (699) 61265, K.Kalinausko g. 9, Vilnius. 

COVID-19 neplatina ir negali pernešti nei ūkiniai, nei naminiai gyvūnai. Tai patvirtina Prancūzijos maisto, aplinkos ir darbuotojų sveikatos ir saugos agentūra (ANSES), Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacija (OIE), Pasaulio sveikatos organizacija, Jungtinių Amerikos Valstijų ligų kontrolės ir prevencijos centras ir kitos tarptautinės organizacijos.

Naujienos

Sezoninė sveikatos profilaktika,- vet. gydytojo apžiūra, išsamus kraujo tyrimas, konsultacija augintinio mitybos klausimais, gali padėti pagerinti augintinio gyvenimo kokybę. Laiku diagnozuojant organų funkcijų (inkstų, kepenų) pakitimus, apčiuopiant įtartinus guzelius po kailiu ir laiku juos šalinant, atliekant parazitų profilaktiką,- atsakingai rūpinamės savo šuniuko ar kačiuko sveikata, o taip pat apsaugome visos šeimos narius. Senamiesčio veterinarijos klinikoje - išskirtiniai produktai jūsų augintinių sveikatos profilaktikai, mitybai. Atrenkame tik geriausius maisto papildus, vaistus bei pašarus. Kokybės siekiame tiek paslaugose, tiek atrinkdami ir parduodami geriausius produktus. Senamiesčio veterinarijos klinika K. Kalinausko g. 9, Vilnius, tel.: +37069961265

Aktualijos

Klientų dėmesiui: Remdamiesi Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės paskelbtomis priemonėmis ir nurodymais informuojame, kad Senamiesčio veterinarija teikia visas vet. paslaugas laikydamasi visų nurodymų dėl paskelbtų apsaugos priemonių. Informuojame, kad vizitui privalome registruoti Jus tel.+37069961265. Senamiesčio veterinarijos klinikos darbo laikas: Pirmadienis–Penktadienis 9:00–19.00 val. Šeštadienis 9:00–18:00 val. Sekmadienis NEDIRBAME Senamiesčio Veterinarijoje - budintis Vet. Chirurgas, išsamūs kraujo ir šlapimo tyrimai, ekspres tyrimai, profilaktika (skiepai, parazitologijos profilaktika), augintinio dantų higiena. tel. 8 (699) 61265, K.Kalinausko g. 9, Vilnius. 
%d bloggers like this: