VETERINARIJOS KLINIKĄ RASITE ŠIUO ADRESU:
K.Kalinausko g. 9, Vilnius, Tel.: +37069961265.

 

logo veter

Klientų dėmesiui:
Remdamiesi Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės paskelbtomis priemonėmis ir nurodymais informuojame, kad Senamiesčio veterinarija teikia visas vet. paslaugas laikydamasi visų nurodymų dėl paskelbtų apsaugos priemonių. Informuojame, kad vizitui privalome registruoti Jus tel.+37069961265.

Karantino metu į kliniką savo augintinį turi lydėti vienas asmuo. Karantino metu koreguojasi klinikos darbo laikas:
Pirmadienis-Penktadienis 9:00-18:00 val.
Šeštadienis 9:00-15:00 val.
Sekmadienis NEDIRBAME

Senamiesčio Veterinarijoje – budintis Vet. Chirurgas, išsamūs kraujo ir šlapimo tyrimai, ekspres tyrimai, profilaktika (skiepai, parazitologijos profilaktika), augintinio dantų higiena.
tel. 8 (699) 61265, K.Kalinausko g. 9, Vilnius. 

COVID-19 neplatina ir negali pernešti nei ūkiniai, nei naminiai gyvūnai. Tai patvirtina Prancūzijos maisto, aplinkos ir darbuotojų sveikatos ir saugos agentūra (ANSES), Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacija (OIE), Pasaulio sveikatos organizacija, Jungtinių Amerikos Valstijų ligų kontrolės ir prevencijos centras ir kitos tarptautinės organizacijos.

Naujienos

Kasmet prasidedant naujam sezonui turėtume tikrintis sveikatą, kokius aspektus apima augintinio sveikatos profilaktika? Apsilankydamas veterinarijos klinikoje profilaktiškai augintinis turi būti visapusiškai apžiūrėtas vet. gydytojo: patikrinama dantų ir dantenų būklė, apčiuopiama pilvo sritis, apžiūrima kailio ir odos būklė, akių ir ausų būklė. Itin svarbu tikrinti gyvūno vakcinacijos ir erkių/blusų/kirminų profilaktikos datas. Esant poreikiui profilaktiškai gali būti rekomenduojami kraujo tyrimai, kurie parodo inkstų, kepenų, imuninės sistemos būklę ir padeda parinkti tinkamus maisto papildus ar koreguoti augintinio mitybą. Senamiesčio veterinarijos klinika K. Kalinausko g. 9, Vilnius, tel.: +37069961265

Aktualijos

Klientų dėmesiui: Remdamiesi Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės paskelbtomis priemonėmis ir nurodymais informuojame, kad Senamiesčio veterinarija teikia visas vet. paslaugas laikydamasi visų nurodymų dėl paskelbtų apsaugos priemonių. Informuojame, kad vizitui privalome registruoti Jus tel.+37069961265. Nuo Rugsėjo 1 d. keičiasi Senamiesčio veterinarijos klinikos darbo laikas: Pirmadienis-Penktadienis 9:00-19.00 val. Šeštadienis 9:00-17:00 val. Sekmadienis NEDIRBAME Senamiesčio Veterinarijoje - budintis Vet. Chirurgas, išsamūs kraujo ir šlapimo tyrimai, ekspres tyrimai, profilaktika (skiepai, parazitologijos profilaktika), augintinio dantų higiena. tel. 8 (699) 61265, K.Kalinausko g. 9, Vilnius. 
%d bloggers like this: